Vnoučata na přání
Vnoučata na přání
Vnoučata na přání

JEŽÍŠKOVA VNOUČATA

Splňte vánoční přání lidem v domovech pro seniory. Je to na vás.

Ježíškova vnoučata
Ježíškova vnoučata
Ježíškova vnoučata

VYBER, KOMU SPLNÍŠ PŘÁNÍ

jméno přání proč si to přeji foto přání místo cena
senioři
Velký zahradní stan
Každé léto pořádáme velkou akci grilování a chybí nám úkryt před deštěm ve formě většího zahradního stanu....více >>
Krnov nad 1000 Kč chci věnovat >>
Pro většinu obyvatel našeho domova, kteří potřebují šetrně procvičovat končetiny i páteř
Masážní křeslo Hanscraft
Vybrané křeslo umožňuje šetrnou a jemnou formou masáže a procvičování, a to i klientům na vozíčku. Masáž navozuje pohodu a klid, zmírňuje napětí, sniž...více >>
uje problémy s nespavostí, doplňuje energii, odstraňuje ztuhlá místa apod. Masážní křeslo má více různých programů, proto je možné přizpůsobit masáž každému dle individuálních potřeb. Obyvatelé DSVM při mnoha setkáních vyslovili přání mít a používat masážní křeslo.
Ludgeřovice nad 1000 Kč chci věnovat >>
Pro klienty domova pro seniory
Modernizace výtahu
Výtah v našem domově je zastaralý a mimo provoz. V tomto běhu Ježíškových vnoučat jsme již jednou naše přání zveřejnili a před pár dny se skutečně ozv...více >>
al první dárce, odvážný dobrodinec - a velké díky za to! Rozpočet na novou instalaci však stále vysoce převyšuje naše finanční možnosti. Proto jsme se rozhodli poprosit další Ježíškova vnoučata o pomoc.
Palkovice nad 1000 Kč chci věnovat >>
Václav, Eliška, František, Hanka, Marie, Antonín, Alfred, Petr, Marie, Jana, Josef, Irena, Josef, Jaroslav, Václav, Fanynka, Jan, Jiří, Margita, Madeleine, Helena Zdena, Květa, Věra, Vladislav, Jitka, Jiřina, Zdena. Zkrátka obyvatelé jednoho Domova.
Moc bychom si přáli, abychom měli na zahradě Domova vánočně a světelně ozdobený smrk, který je součástí zahrady a asi 9m vysoký.
Je to naše velké přání, abychom si tento adventní čas mohli společně užívat. Rádi bychom si u něho zazpívali koledy, nebo vypili svařené víno. Vánoční...více >>
strom je pro nás všechny symbolem Vánoc a pro nás by to byl krásný vánoční dárek, ze kterého bychom se mohli těšit každý rok.
Dubí nad 1000 Kč chci věnovat >>
Boris63 let
Sedačka pro dvě osoby se snímatelným potahem
Mým přáním je sedačka pro dvě osoby se snímatelným potahem, který by se mohl prát. Jsem upoutaný na invalidním vozíku, ale rád se přesunu na pohodlnou...více >>
pohovku, kde si posedím a vychutnám kávu se svou návštěvou. Předem děkuji za vyplnění mého dárku.
Hořice nad 1000 Kč chci věnovat >>
Babičky a dědečkové psychiatrické nemocnice Kosmonosy
My, babičky a dědečkové psychiatrické nemocnice Kosmonosy si přejeme jezdit s kočárem s poníky. V rámci hipoterapie (léčby pomocí koní) máme různé aktivity, ale spřežení za poníky a kočár, „sednout si sám/a do kočáru a řídit ho!“to by byla nádherná vzpomínka na mládí, na prožitý život s vlastními zvířaty! 
Většina z nás, dědečků a babiček pěti gerontologických oddělení nemocnice má velmi vstřícný vztah ke zvířatům, milujeme poníky a mnoho z nás během své...více >>
ho života mělo své vlastní zvíře/zvířata doma. Máme možnost v rámci terapie poníkům čistit srst, zaplétat copánky, vodit poníky na vodítku po areálu nemocnice, ale jezdit s nimi nemůžeme. Chtěli bychom zapřáhnout poníka/y do spřežení a pod odborným dohledem moci kočár tažený poníky i řídit! Pokud by se to podařilo, dopřejete nám v prostředí, kdy často již neopustíme zdi nemocnice, vzpomínku na dětství, mládí a aktivní prožití času při léčbě. Pro tuto terapeutickou aktivitu bychom potřebovali zakoupit kočár za pony v ceně přibližně 55 000,- Kč a kočárové postroje v ceně přibližně 5000,- na jednoho pony (Potřebné jsou dvoje). Je to spousta peněz, pro nemocnici není reálné je dát z provozních peněz. Pokud by se našel dárce, udělal by radost mnohým z nás. „Budeme jezdit!!!“ Moc děkujeme! V případě Vašeho zájmu odkaz: www.zooprodukt.cz (zboží č. 3099101, Wagoneta bryčka pro mini pony do 100 cm nebo zboží č. 3099102 Wagoneta bryčka Top pro mini pony do 100 cm www.misule.cz (zboží č. MINI PONY)
Kosmonosy nad 1000 Kč chci věnovat >>
Pro všechny žadatele do Domova se zvláštním režimem
Hledáme velké vnouče pro naše klienty. Klienti v pořadnicích marně čekají na umístění do domova. 13 lidem bychom mohli dát nový domov, který nezbytně potřebují.
Hledáme velké vnouče pro naše klienty. Klienti v pořadnicích marně čekají na umístění do domova. Zoufale se ptají, kdy mohou nastoupit. Ale to my neum...více >>
íme říct. Jde o lidské životy. Jelikož jsme plně obsazení a vyšší počet klientů by pro nás znamenal správní delikt, rádi bychom našli velké vnouče, které nám pomůže realizovat rozšíření kapacity. Vše si hradíme z vlastních zdrojů. Projekt již máme. Jsme schopni personálně zvládnou 13 klientů navíc. Ale schází prostředky. Potřebujeme udělat příčky, sádrokartony, dveře, koupelnu, vzduchotechniku atd. Mohl by nám a našim lidem pořadníku pomoci někdo splnit SEN? Sen na nový domov pro 13 lidí?
Pražmo - Raškovice nad 1000 Kč chci věnovat >>
Stanislav56 let
Elektro-kolo na ryby a cestování přírodou.
Jsem šťastný, když můžu být v přírodě. Smiřice nad 1000 Kč chci věnovat >>
( Položky: 11 - 18 z 18 )